Sztab konkursu

mgr Anna Maśka - nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu grafiki komputerowej (kierunki: technik reklamy i technik fotografii i multimediów) w ZSTiH w Bielsku-Białej. Projektuje reklamę oraz składa i łamie... ale tylko tekst (współpraca z wydawnictwami). Instruktor teatralny w MDK Bielsko-Biała. Wykorzystuje multimedia i animacje w swoich spektaklach.
Podróżniczka i pasjonatka turystyki nie tylko górskiej.
mgr Piotr Borowicz - z fotografią związany od 1977 roku. Wrażliwość i sposób postrzegania ukształtowana przez miasto Kraków. Fotografię wpisuje do szeroko rozumianego nurtu dokumentu fotograficznego. Zafascynowany prostotą i pięknem zwykłych miejsc i rzeczy. Nie tych wielkich, na pokaz. Od 1979 roku członek Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego, a od 2008 - członek Związku Polskich Artystów Fotografików. W okresie 1979 do 2015 autor 28 wystaw zaprezentowanych w Polsce, Szwecji, Belgii, Portugalii, Czechach i w Niemczech. Uczestnik w wielu wystawach zbiorowych. Uhonorowany w 1989 roku Medalem 150-lecia fotografii.

mgr Alicja Wilusz Kotwicz - malarka, absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego. W dorobku wystawy indywidualne i zbiorowe.  Największe uznanie w dotychczasowym dorobku malarki wśród odbiorców sztuki zyskały portrety utrzymane w duchu ikonografii Andy Warhola oraz pejzaże miejskie, poruszające się symbolicznie na granicy inspiracji impresjonistycznej i ekspresyjnych środków wyrazu.  Pedagog, nauczyciel przedmiotów zawodowych kierunku technik reklamy.