Sztab konkursu

mgr Anna Maśka - nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu grafiki komputerowej (kierunki: technik reklamy i technik fotografii i multimediów) w ZSTiH w Bielsku-Białej. Projektuje reklamę oraz składa i łamie... ale tylko tekst (współpraca z wydawnictwami). Instruktor teatralny w MDK Bielsko-Biała. Wykorzystuje multimedia i animacje w swoich spektaklach.
Podróżniczka i pasjonatka turystyki nie tylko górskiej.
mgr Alicja Wilusz Kotwicz - malarka, absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego. W dorobku wystawy indywidualne i zbiorowe.  Największe uznanie w dotychczasowym dorobku malarki wśród odbiorców sztuki zyskały portrety utrzymane w duchu ikonografii Andy Warhola oraz pejzaże miejskie, poruszające się symbolicznie na granicy inspiracji impresjonistycznej i ekspresyjnych środków wyrazu.  Pedagog, nauczyciel przedmiotów zawodowych kierunku technik reklamy.


mgr Sławomir Pilch
- kiedyś przedsiębiorca w branży fotograficznej i reklamowej, teraz nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu fotografii w ZSTiH w Bielsku-Białej. Miłośnik żeglarstwa i narciarstwa turystycznego, włóczęgi pieszej, entuzjasta dwóch kółek.