poniedziałek, 8 czerwca 2020

Wyniki VIII Konkursu Plastycznego MOJA PASJA

Mamy przyjemność ogłosić wyniki VIII konkursu plastycznego MOJA PASJA – edycji internetowej. 
Ze względu na wymogi sanitarne, które obowiązują naszą szkołę podczas matur będziemy umawiać się indywidualnie, zgodnie z naszymi wspólnymi możliwościami. 

PROTOKÓŁ Z OBRAD KOMISJI ARTYSTYCZNEJ
VII KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJA PASJA” 
DLA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 
 EDYCJI INTERNETOWEJ 
dnia 3 czerwca 2020 r.

 

Jury konkursu plastycznego w składzie:
Alicja Wilusz Kotwicz – artysta plastyk, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku: technik reklamy, technik fotografii i multimediów; Anna Maśka – grafik, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku: technik reklamy, technik fotografii i multimediów; Sławomir Pilch – fotograf, nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku:  technik fotografii i multimediów oraz fotograf, po obejrzeniu nadesłanych ze szkół podstawowych prac postanowiło przyznać:
 
W kategorii –grafika komputerowa i prezentacje:
Nagrody:
I miejsce – Mateusz Wandzel ze Szkoły Podstawowej w Godziszce
I miejsce – Ola Fastovshchuk ze Szkoły Podstawowej  nr 33 w Bielsku-Białej
II miejsce – Emil Jagieła ze Szkoły Podstawowej  nr 33 w Bielsku-Białej
III miejsce – Ryszard Grzegorczyk ze Szkoły Podstawowej  nr 33 w Bielsku-Białej
Wyróżnienia
Łukasz Dziki,  Lenka Rogowska, Nina Lasoń z Oxford Primary School w Bielsku-Białej
 
W kategorii – prace plastyczne:
Nagrody:
I miejsce Estera Zieleźnik ze Szkoły Podstawowej  nr 25 w Bielsku-Białej
II miejsce Natalia Kula ze Szkoły Podstawowej  nr 4 w Bielsku-Białej
II miejsce Giada Wasilewska ze Szkoły Podstawowej  nr 25 w Bielsku-Białej
III miejsce Maja Wydra ze Szkoły Podstawowej  nr 27 w Bielsku-Białej
III miejsce Weronika Andruszkiewicz z Oxford Primary School w Bielsku-Białej
 
Nagrodę specjalną za cykl prac „Usta”
Natalia Kula ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielsku-Białej
 
Wyróżnienia:
Julia Adamska ze Szkoły Podstawowej  nr 25 w Bielsku-Białej
Zoë Misiura z Oxford Primary School w Bielsku-Białej
Karolina Kowalczuk ze Szkoły Podstawowej  nr 27 w Bielsku-Białej
Szymon Krzempek ze Szkoły Podstawowej  nr 23 w Bielsku-Białej
Julia Minior z Oxford Primary School w Bielsku-Białej
Oliwia Popek ze Szkoły Podstawowej  nr 25 w Bielsku-Białej
 
 
Przyznano łącznie 19 nagród i wyróżnień spośród 87 nadesłanych prac plastycznych .
Jury wyraża zadowolenie z powodu coraz większej różnorodności technik i poszukiwania formy wypowiedzi plastycznej uczestników konkursu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza